Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Żel przewodzący jest preparatem zapewniającym właściwy kontakt pomiędzy elektrodą a skórą pacjenta. Umożliwia wykonywanie zabiegów elektrostymulacji. Żele przewodzące są preparatami uniwersalnymi w działaniu i mogą być stosowane do elektrostymulatorów działających z prądami TENS i EMS. Sposób użycia żelu przewodzącego jest bardzo prosty, a polega na równomiernym rozprowadzeniu go na suchej i oczyszczonej skórze w miejscach aplikacji elektrod. Następnie w tych miejscach umieszcza się elektrody.

Żel przewodzący do elektrod TENS/EMS

Preparat znajduje zastosowanie zarówno wśród Pacjentów indywidualnych, korzystających z urządzeń TENS/EMS na własny użytek, jak i wśród pracowników szpitali, przychodni, fizjoterapeutów, którzy prowadzą zajęcia z wykorzystaniem tego sprzętu. Żel do stymulatora mięśni ma przyjemną konsystencję i łatwo rozprowadza się na powierzchni elektrod samoprzylepnych. Dzięki niewielkiej tubie o pojemności 65 ml z łatwością zmieści się w każdej torbie ze sprzętem.

Kup żel do elektrod samoprzylepnych w sprawdzonym sklepie

Jako profesjonalny sklep zaopatrujący medyków i rehabilitantów w urządzenia do elektrostymulacji oferujemy naszym Klientom bezpieczny i skuteczny żel do elektrod. Z pewnością nie powinno go zabraknąć w Twojej torbie, jeżeli jesteś położną, fizjoterapeutą lub zajmujesz się leczeniem weterynaryjnym. Serdecznie zapraszamy do zakupu.

Żel przewodzący do elektrod

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl