Producenci
Trening i elektrostymulacja mięśni w czasie ciąży i po porodzie
Trening i elektrostymulacja mięśni w czasie ciąży i po porodzie

Ciąża z pewnością wpłynie na Twoją kondycję i ulubione formy treningu nawet wtedy, gdy jesteś zagorzałą fanką fitnessu i uwielbiasz trenować każdego dnia. W Twoim ciele zachodzą przecież duże zmiany. To całkowicie naturalne i nie powinnaś się tym stresować. Jednak w jaki sposób zachować dobrą formę i trenować w czasie ciąży?

Na początek mam dla ciebie bardzo ważną wiadomość. W ciąży nie wolno stosować zabiegów elektrostymulacji mięśni. Jest tak dlatego, że impulsy elektryczne doprowadzane do mięśni mogą mieć negatywny wpływ na rozwój płodowy dziecka. No cóż, mimo to pozostaje jeszcze cała masa innych dyscyplin.

Przede wszystkim powinnaś wiedzieć, że niektórych sportów należy unikać. Aktywność fizyczna związana z bieganiem, czy skakaniem może w sposób negatywny odbić się na zdrowiu dziecka. Jeśli jednak do pełni szczęścia potrzeba Ci szybszego bicia serca, nadal możesz zwiększyć tętno bez ryzyka niebezpiecznych komplikacji. Doskonałym sposobem wprawienia ciała w zdrowy, sportowy i intensywny ruch jest na przykład trening z użyciem trenażera eliptycznego - orbitreka.

Zbyt często słyszy się, że trening w czasie ciąży szkodzi. To nie prawda, o ile oczywiście forma uprawianego sportu dostosowana jest do tej niezwykłej dla organizmu kobiety sytuacji i stanu. Jeśli w tym czasie chcesz pozostać aktywna, upewnij się, że trenujesz we właściwy sposób. Na tym etapie życia nie powinnaś przekraczać granic swoich możliwości. Oczywiście najlepiej swoje ciążowe plany treningowe konsultować z lekarzem.

Elektrostymulacja i aktywność fizyczna po porodzie.

W czasie ciąży w Twoim organizmie zachodzi szereg zmian, które niekoniecznie muszą budzić entuzjazm. Odzyskanie formy wkrótce po urodzeniu dziecka jest jednak możliwe także z pomocą zabiegów z wykorzystaniem elektrostymulatora mięśni. Urządzenie do treningu z wykorzystaniem stymulacji EMS możesz zakupić lub skorzystać z wypożyczalni elektrostymulatorów.

Trening EMS z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni jest jednym z bardziej popularnych zabiegów poprawiających sylwetkę oraz jędrność skóry na brzuchu młodej mamy. Pomaga spalić tkankę tłuszczową także w obrębie brzucha, stymuluje jego mięśnie do pracy oraz wpływa na procesy regeneracyjne skóry. Dzięki elektrostymulacji oczekiwane efekty zobaczysz dużo szybciej, a powrót do formy zajmie mniej wysiłku i czasu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl